Pajūrio odontologijos centro naujienos

vector_paro_anwendung_1_ddrw

Dürr Vector Paro – neskausmingo gydymo standartas

Garsiniai ir ultragarsiniai instrumentai įsitvirtino periodontiniame gydyme kaip alternatyva rankiniams instrumentams. Naudojimo diapazonas apima nuo subgingivalinių apnašų šalinimo iki supragingivalinių akmenų šalinimo. Taip pat sistema turi privalumų prižiūrint implantus ir gydant periodontitą.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

Gyd. odontologės Giedrės Poderienės darbas, dantų technikas Mindaugas Jurgilevičius

Protezavimas ant implanto cirkonio keramikos vainikėliu

Protezavimas ant implanto – tai dantų implantacijos etapas, per kurį atkuriama matomoji šaknies dalis, toks protezas vadinamas vainikėliu. Prie prigijusio implanto pritvirtintas protezas ne tik atrodo, bet ir tarnauja kaip sveikas nuosavas dantis.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

Mega sepeteliai

Minkštas dantų šepetėlis

Dantų šepetėliai yra kasdienės dantų higienos pagrindas, tai pagrindinis ginklas kovoje su ėduonimi, parodontoze ir kitomis iš burnos sklindančiomis negandomis.

Dantų šepetėliai pagal kietumą skirstomi į 5 grupes: labai minkšti, minkšti, vidutiniai, kieti, labai kieti.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

Tepe-Interdental-brushes

Tarpdančių valymas

Nustatyta, kad efektyviausias būdas išvalyti nuosėdas, atsirandančias tarpuose tarp dantų, – tai naudoti tarpdančių šepetėlius. Galima įsigyti skirtingo ilgio rankenėlių, skirtingai išlenktus šepetėlius su skirtingos tekstūros šereliais. Gaminami skirtingų dydžių šepetėliai, tinkantys tiek siauresniems, tiek platesniems tarpdančiams.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

ret

Retinuoti dantys

Tai visiškai susiformavę, bet dėl kokių nors priežasčių taip ir neišdygę dantys.

Dažniausiai taip nutinka protiniams dantims (tretiesiems krūminiams). Rečiau viršutiniams iltiniams ar apatiniams kapliams. Dantų retencija gali įvykti dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai ji įvyksta dėl to, kad susiformavęs dantis yra netaisyklingoje padėtyje ir todėl negali išdygti.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

griežimas dantimis

Griežimas dantimis, arba kitaip, bruksizmas

Nevalingas spazminis dantų griežimas ar suspaudimas pasireiškiantis dėl įvairių priežasčių, dažnai pačiam žmogui net nepastebint dieną ar naktį, miego metu. Dieną tai pasireiškia dažnesniu stipriu dantų sukandimu, kurį žmogus dar gali kontroliuoti. Dieną patirtas stresas neretai paskatina griežti dantimis naktį.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

Dental-Implants-Crown-Tooth-Teeth-San-Diego

Protezavimas ant implantų

Protezavimas – vienas iš danties implantacijos etapų, per kurį atkuriama matomoji danties dalis. ar rezultatu liksite patenkinti, priklausys ne tik nuo gydytojo, bet ir nuo Jūsų paties priimtų sprendimų.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

F4

Bedančio žandikaulio atkūrimas

Pacientai, praradę visus dantis viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje, apie implantavimo procedūrą dažniausiai net nesvarsto, baimindamiesi sudėtingos, ilgos procedūros. Tokios išankstinės  nuostatos neretai suklaidina pacientus.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

gc tooth mousse

Dantų kremas

GC dantų kremas “Recaldent” – pirmasis produktas profesionaliam naudojimui su RecaldentTM technologija. Kremas sustiprina apsauginį seilių poveikį, papildydamas jas didelės koncentracijos laisvaisiais kalcio ir fosfato jonais, tokiu būdu atstatydamas optimalų mineralų balansą burnos ertmėje.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

1

Dantys visam gyvenimui

Pas odontologus lankytis reikėtų ne tik tada, kai atsiranda poreikis, pvz., atsiradus danties skausmui, bet ir profilaktiškai. Dantų ėduonį ar dantenų problemas galima pastebėti anksti, dėl to vėliau būtų galima išvengti rimtesnių ir labiau erzinančių medicininių komplikacijų.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

180408671_20-lg

Implantų ilgaamžiškumas

Nemažai pacientų įsitikinę, kad prigijimas priklauso tik nuo to, kokio gamintojo implantas įsriegtas. Tai nėra tiesa. Jei naudota kokybiška implantų sistema, prigijimui didžiausią įtaką daro gydytojo kompetencija ir paciento įpročiai bei sveikatos būklė.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

Tepe-Kay-604x402

Dantenų uždegimas ir periodontitas

Dantenų audinių uždegimui būdingas paraudimas ir patinimas. Dantenos gali kraujuoti valant dantis ar tarpdančius. Ant dantų nuolat susidaro lipni plėvelė, bakterijų apnašos. Jei dantys valomi netinkamai, apnašos pasilieka, ypač tarp dantų ir ties dantenų linija. Šiose vietose besikaupiančios apnašos sukelia dantų uždegimą.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

waterpic

Burnos irigatoriai

Moksliniai tyrimai parodė, kad daugeliui žmonių paprasto dantų valymo šepetuku ir tarpdančių siūlo naudojimo nepakanka, kad dantys liktų sveiki. Burnos irigatorius – tai dantų valymo pulsuojančia vandens srove sistema, pašalinanti net sunkiai pasiekiamas apnašas.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

implant-crown

Implantacijos kokybę lemiantys veiksniai

Svarbiausias veiksnys, lemiantis implantacijos kainą, yra kokybė, o jos sudedamosios dalys – procedūrai naudojamos medžiagos, tinkamai paruošta klinika ir personalo kompetencija.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

dental-implants

Dantų implantai

Dantų implantacija – bene pažangiausias ir ilgaamžiškiausias prarasto danties atkūrimo metodas, odontologijoje plačiai taikomas jau daugiau nei 50 metų. Įprastai dantų implantavimo procedūra trunka 3-4mėnesius, per kuriuos numatomi 4-5 vizitai pas ją atliekančius gydytojus.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

Ensure-your-children-have-healthy-teeth-with-Evans-Dental1

Dantų priežiūra vaikams

Pirmieji dantys paprastai pradeda dygti 8 mėnesių amžiaus, tačiau tai nėra taisyklė. Dažniausiai pirmieji dantys išdygsta ant apatinio žandikaulio. Iš viso vaikai turi 20 pieninių dantų, po 10 dantų ant kiekvieno žandikaulio.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

6800562_xxl

Rūpinimasis Jūsų implantais

Sveikos dantenos nekraujuoja ir jų neskauda, kai valote aplink implantus. Periimplantitinis mukozitas – tai dantenų aplink implantus uždegimas. Ši liga sukelia paraudimą ir patinimą, tačiau ne visada šie požymiai yra pastebimi. Jūsų dantenos gali būti jautrios ir kraujuoti valymo metu.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

maxresdefault

Paprasti patarimai sveikai šypsenai

Sveikos dantenos yra šviesiai rausvos spalvos, su vagelėmis ir tvirtai apgaubia kiekvieną dantį. Jos nekraujuoja valant dantis ar tarpdančius.Dantis reikia valyti kiekvieną dieną: ryte ir vakare. Taip pat būtina reguliariai tikrintis dantis pas odontologą.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU