Terapinis gydymas

Terapinis gydymas –  nechirurginis pažeistų dantų ir dantenų gydymo būdas. Tai gali būti profilaktinė dantų apsaugos priemonė nuo ėduonies, arba jau ėduonies pažeistų dantų kietųjų audinių atstatymas, tradiciškai vadinamas plombavimu.

Profilaktinio apsilankymo metu yra nustatoma kariesogeninė dantų būklė. Rimtesni dantų karieso pažeidimai yra šalinami naudojant plombines medžiagas: pradžioje šalinami karieso pažeisti danties audiniai, vėliau plombavimo aplinka yra izoliuojama nuo infekcijos bei seilių, plombavimui paruošta danties ertmė yra dezinfekuojama. Po danties karieso išvalymo prasideda plombavimo procesas, kurio metu yra parenkamos ir individualiai pritaikomos plombinės medžiagos (pagal pažeidimo gylį ir danties spalvą).

“Pajūrio odontologijos centre” naudojamos aukštos kokybės plombinės medžiagos, kurių platus asortimentas leidžia pasiekti geriausių rezultatų bet kokioje situacijoje.

Estetinis plombavimas – tai puiki galimybė funkcionaliai ir estetiškai atkurti nudilusius, pakeitusius spalvą ar ėduonies pažeistus dantis. Estetinio plombavimo metu galima pakeisti dantų spalvą, formą, padidinti arba sumažinti tarpus tarp dantų, atlikti sąkandžio korekcijas ir pan. Procedūros metu maksimaliai tausojami danties audiniai ir, naudojant pažangius darbo metodus bei pasitelkus gydytojo kompetenciją, yra pasiekiamas pageidaujamas rezultatas.

Pajūrio odontologijos centro gydytojai, įvertinę dantų būklę, parinks ir pasiūlys geriausiai Jums tinkantį gydymo metodą.