Dantų implantai

``Pajūrio Odontologijos Centras`` implantacijai naudoja aukščiausios kokybės techniką

``Pajūrio Odontologijos Centras`` implantacijai naudoja aukščiausios kokybės techniką

Kas yra implantacija ir kaip jai pasiruošti? Kad procedūra būtų sėkminga, būtina atlikti profesionalią burnos higieną bei išgydyti periodonto ligas ir kariesą. Prieš operaciją yra įvertinamas kaulo kiekis reikiamoje žandikaulio vietoje. Jei jis yra nepakankamas, galima atlikti kaulo priauginimo procedūras.

Dantų implantacijos procedūra nėra skausminga, ji vidutiniškai trunka apie 30-60 minučių. Procedūros metu yra atkeliamas dantenų lopas, o padarius kaule pakankamai vietos yra įsriegiamas implantas. Audiniai susiuvami ir paliekami gyti.

Dažniausiai atlikdami implantaciją taikome vietinę nejautrą. Po operacijos pacientai jaučia minimalų diskomfortą, kuris gali būti malšinamas pasitelkus nuskausminamuosius.

Operacijos kokybei įvertinti, iš karto padaroma kontrolinė rentgeno nuotrauka.

Po savaitės, sugijus burnos gleivinei, gydantis specialistas pašalina siūlus.

Po 3-4 mėnesių yra atidengiama implanto viršūnė ir uždedama speciali gijimo galvutė, kuri padeda suformuoti dantenas. Šią galvutę pacientas turi nešioti 2-3 savaites.

Susiformavus dantenoms pradedamas dantų protezavimo etapas: nuimami dantų antspaudai, dantų technikų laboratorijoje pagaminami protezai, kurie galiausiai pritvirtinami ant implanto.

Tinkamai prižiūrimi implantai tarnauja visą gyvenimą, tačiau yra menka atmetimo galimybė. Jeigu taip nutinka, implantas yra išimamas, o žaizda paliekama sugyti. Žaizdai sugijus galima pakartotinai atlikti implantaciją.

vieno danties implantas

Vieno danties defekto šalinimas

Jei trūksta vieno danties, jo funkciją galima atstatyti implanto pagalba. Natūralios danties šaknies vietoje į žandikaulį yra įsriegiamas titaninis implantas. Ant jo yra užvelkamas laikinas arba nuolatinis danties vainikėlis. Implanto įsriegimas suteikia galimybę atkurti prarastą dantį nepažeidžiant šalia esančių, jis atrodo ir funkcionuoja kaip natūralus dantis.

keliu dantu implantacija

Kelių dantų defekto šalinimas

Naudojant dantų implantavimo sistemą vienu metu galima atstatyti ir keletą prarastų dantų. Įsriegti du implantai gali atlikti tilto atramos, ant kurios fiksuojamas dantų tiltas, funkciją. Šiuo būdu pritvirtintas dantų tiltas vizualiai visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų, nesukelia diskomforto. Svarbu tai, kad tiltas pritvirtinamas neliečiant šalia esančių sveikų dantų, jų nereikia šlifuoti. Šalinant kelių trūkstamų dantų defektą galima kiekvieno trūkstamo danties šaknį pakeisti implantu. Tokiu atveju karūnėlė yra fiksuojama ant kiekvieno implanto atskirai.

visu dantu implantai

Pilnas dantų lanko atstatymas

Jeigu esate netekę visų dantų, juos galima atkurti protezo, tvirtinamo ant implantų, pagalba. Ant jų fiksuotas protezas laikosi tvirtai, yra stabilus ir patogus. Išimamai plokštelei apatiniame žandikaulyje stabilizuoti gali būti naudojami 2-4 implantai, viršutiniame žandikaulyje gali pakakti ir dviejų. Fiksuotai plokštelei stabilizuoti apatiniame žandikaulyje prireiks mažiausiai 4 implantų, viršutiniame žandikaulyje  – šešių, kurie suteiks stabilų pagrindą nuolatiniams, neišimamiems protezams.

Kiekvienas gydymo atvejis individualus. Ar šis gydymo metodas tinkamiausias Jums, gydytojas gali atsakyti tik konsultacijos metu, įvertinęs burnos būklę, Jūsų poreikius ir galimybes.

„Pajūrio Odontologijos Centras“ siūlo trijų gamintojų implantus:

Straumann
zimerbiomet
megagenlogo