Paslaugos

implant-crown

Dantų implantai

Dantų implantacijos procedūra yra neskausminga, vidutiniškai trunka apie 30-60 minučių. Jos metu yra atkeliamas dantenų lopas ir padarius kaule vietos yra įsriegiamas implantas. Operacijos vieta susiuvama ir paliekama gyti.  Dažniausiai ji atliekama taikant vietinę nejautrą.

Plačiau

4

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – tai dantų restauravimas arba esamų defektų atkūrimas įvairių rūšių protezais. Jie gali išimami arba fiksuoti. „ Pajūrio odontologijos centre“ atliekami visi dantų protezavimo darbai.

Plačiau

27545389_2058365924441303_5494090170926577155_n

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai minkštųjų ir kietųjų dantų apnašų šalinimas, atliekamas gydytojo odontologo kabinete. Dantų apnašos gali būti matomos plika akimi arba išryškėti jas nudažius specialiomis medžiagomis.

Plačiau

IMG_5412per-683x1024

Dantų balinimas

Dantų balinimas kapomis bei kabinetinis dantų balinimas. Paslaugos atliekamos naudojant tik ypač kokybiškas priemones bei techniką.


Plačiau

img_5270per

Vaikų odontologija

Daug tėvelių iki šiol mano, kad pieninių dantukų gydyti nereikia, nes jie vis tiek iškris. Tačiau labai svarbu suprasti, kad gilumoje po pieniniu dantuku, tame pačiame kaule, yra įsitaisiusi nuolatinio dantuko užuomazga.

Plačiau

1489262222367

Rentgenologiniai tyrimai

Dentalinėje nuotraukoje galima matyti vieną ar kelis dantis, bei aplink juos esantį kaulą. Ši nuotrauka reikalinga norint įvertinti dantų būklę, diagnozuoti dantų ir periodonto ligas, kontroliuoti gydymo eigą ir jau atliktą gydymą.


Plačiau

estetinis plombavimas

Terapinis gydymas

Terapinis gydymas –  nechirurginis pažeistų dantų ir dantenų gydymo būdas. Tai profilaktinė dantų apsaugos priemonė nuo ėduonies, arba jau ėduonies pažeistų dantų kietųjų audinių atstatymas.

Plačiau

dantu saknu kanalai

Estetinis plombavimas

Naudojant šiuolaikiškas, aukščiausios kokybės plombavimo medžiagas, kurios savo savybėmis prilygsta natūraliems danties audiniams, tinkamai parinkus spalvas, kruopščiai sluoksniuojant galima atkurti karieso pažeistą, nuskilusį ar kitaip savo estetinę išvaizdą praradusį dantį.

Plačiau

_mg_8650

Endodontija

Endodontija apima vidinių ir aplink šaknies viršūnę esančių audinių gydymą. Pagrindinis gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos.

Plačiau

burnos chirurgija

Burnos chirurgija

Pajūrio odontologijos centre atliekamos įvairios chirurginės procedūros:

– pieninių ir nuolatinių dantų ir jų šaknų šalinimas;

– retinuotų dantų, dantų užuomazgų operacinis šalinimas;

 

Plačiau

ortho

Ortodontinis gydymas

Ortodontinio gydymo paslaugas teikia gydytoja-ortodontė Grytė Atienė. Visa detali informacija apie procedūras ir konsultacijas teikiama telefonu: +3706 7699287

kabinetas