Higienistės įrašai

Ensure-your-children-have-healthy-teeth-with-Evans-Dental1

Dantų priežiūra vaikams

Svarbu kuo anksčiau įdiegti vaikui teisingus burnos higienos įpročius, kad jis galėtų džiaugtis sveikais dantimis visą gyvenimą.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

6800562_xxl

Rūpinimasis Jūsų implantais

Rūpinkitės savo dantų implantais taip, tarsi rūpintumėtės natūraliais dantimis. Kruopšti burnos ertmės higiena yra būtina, kad būtų užkirstas kelias ligoms aplink implantus. Tinkama priežiūra namuose ir reguliari profesionali priežiūra padės Jums išsaugoti naujus dantis visą gyvenimą.

SPAUSKITE, KAD SUŽINOTUMĖTE DAUGIAU

maxresdefault

Paprasti patarimai sveikai šypsenai

Skirkite vos kelias minutes dantų priežiūrai kiekvieną dieną ir rezultatai jus ilgai džiugins.

Ar žinote, kad švari ir sveika burna turi įtakos bendrai Jūsų savijautai?

Pasirūpinkite savo šypsena ir galėsite džiaugtis dantimis visą gyvenimą.

vaiku odontologija

Įvairių šalių mokslininkų tyrimų duomenimis, ėduonis krūminių dantų vagelėse sudaro 50-88% visų vaikų ir paauglių dantų ėduonies atvejų.

Lietuvoje atlikti tyrimai rodo, kad 69,4% 7-8 metų vaikų krūminių dantų kramtomųjų paviršių yra pažeisti ėduonies.

Šią statistiką lemia prasta vaikų dantų priežiūra.

vaiku odontologija

Lietuvos odontologai teigia, kad vaikų dantų būklė yra labai bloga. Atlikti tyrimai tai tik patvirtina. Beveik 90% Lietuvos vaikų dantų yra pažeisti ėduonies. Ši problema kyla dėl nepakankamos dantų priežiūros.

O problemos priežasčių reikėtų ieškoti pačių tėvų mąstyme – juk jie yra atsakingi už vaiko sveikatą. Deja, dažnai ir patys tėvai nepakankamai rūpinasi savo dantimis, todėl šiuos blogus įpročius perduoda savo vaikams.

Mokykla taip pat neskiria pakankamai dėmesio vaikų dantų priežiūrai. Jeigu vaikams nuo mažumės nėra formuojami teisingi dantų higienos įpročiai, vėliau tai padaryti gal būti labai sunku, tad į burnos higieną reikėtų žiūrėti labai rimtai jau nuo pirmųjų dienų.

dantenu uzdegimas

Stiprus dantenų uždegimas, gausios konkrementų sankaupos, periodontologinės kišenės.

Individuali burnos priežiūra labai prasta, pacientą kankino dantų jautrumas, intensyvus dantenų kraujavimas.

ofisinis dantu balinimas

Ofisinis dantų balinimas (kabinetinis dantų balinimas)

Dantys gali keisti spalvą dėl įvairiausių priežasčių: senėjimo, dažančių produktų vartojimo (tokių kaip kava, vynas, tabakas ar spalvotieji gėrimai), genetikos, antibiotikų vartojimo ir pan. Visgi, gražūs ir balti dantys asocijuojasi su gera žmogaus sveikata.

Taigi, norintiems greito ir pastebimo rezultato siūlome ofisinio dantų balinimo seansą. Vienos procedūros metų (kuri dažniausiai užima apie 1 val.) dantys pašviesėja net keliais tonais ir rezultatas yra matomas iš karto. Esant poreikiui (priklauso nuo esamos dantų spalvos), galima skirti ir papildomą vizitą rezultatui pagerinti.

Užtikriname geriausią rezultatą bei baltus dantukus!

Dagiau apie dantų balinimo paslaugas galite rasti čia.

nestumas gingivitas

Dažnai nėštumo metu pasireiškia dantenų kraujavimas. Kodėl?

Nėštumo metu keičiasi moters hormoninis fonas, didėja seilių rūgštingumas.

Dėl hormoninių pokyčių, ypač jei prasta burnos higiena, prasideda nėštuminis dantenų uždegimas – gingivitas: dantenos paburksta, valant kraujuoja, tampa skausmingos.

granola batonelis

Patarimas: venkite lipnaus maisto!

Razinos, vaisiniai batonėliai , medus, sūreliai limpa prie dantų paviršiaus. Po šių užkandžių rekomenduojama atsigerti vandens, kad atsistatytų burnos miklofloros pusiausvyra.