Cirkonio keramika

ck1
Natūraliai atrodantys dirbtiniai dantys!

 

Cirkonis – medžiaga, leidžianti žaisti spalvomis, kad kiekvienas pacientas turėtų galimybę džiaugtis natūralumu. Atliktų tyrimų metu buvo siekiama išsiaiškinti, kaip žmogaus organizmas toleruoja tam tikras medžiagas, naudojamas dantų restauracijų gamyboje. Lyginant su kitomis medžiagų rūšimis, cirkonį žmogaus organizmas toleravo geriausiai.

Cirkonis – rūgštims atspari, vienalytė medžiaga. šios savybės padeda išvengti apnašų susidarymo. Cirkonio dantų restauracijos nereikalauja specifinės priežiūros, pakanka kasdieninės burnos higienos, mėgaukitės tuo, kas arčiausiai natūralumo!

Cirkonis puikiai suderinamas su burnos gleivine, be to ši medžiaga lėčiau perduoda šaltį bei karštį nei metalo dantų restauracijos, o tai sukelia dar didesnį komfortą. Taip pat cirkonio dantų restauracijos lengvai valomos, tai padeda išvengti parodontozės.

Cirkonio dantų restauracijų konstrukcijos – ilgalaikė investicija! Dėl ekstremalaus tvirtumo ir didelio tankio, cirkonis atlaiko didžiausią kramtymo jėgą visoje burnos srityje. Cirkonis nekeičia struktūros bei spalvos, dėl šių savybių tokio tipo dantų restauracijos vertinamos visame pasaulyje. Cirkonis atitinka visus aukščiausios kokybės reikalavimus dantų restauracijų gamyboje.

Cirkonio keramika – inovatyvi sistema naudojama bemetaliams cirkonio keramikos vainikėliams gaminti. Biologiniu aspektu cirkonis yra stipriausia medžiaga naudojama dantų vainikėlių gamyboje.

Cirkonio keramikos vainikėliai – tai itin estetiški ir tvirti bemetalės keramikos protezai. Jų karkasas gaminamas iš cirkonio oksido, kuris yra padengiamas specialiu porceliano sluoksniu. Ši keramika yra ypatingai tvirta, ilgaamžė ir atspari dėvėjimuisi. Kadangi yra 100% bemetaliai, išvengiama alerginės reakcijos.

Cirkonio keramikos vainikėliai laidūs šviesai todėl atrodo natūraliai, pasiekiamas aukštas estetinis rezultatas, artimas naturaliems dantims.  Cirkonio keramika rekomenduojama tiek šoninių, tiek priekinių dantų ir pavienių bei didelių dantų defektų atstatymui.

Cirkonis senstant nesikeičia, nes gamybos eigos procedūros jį užgrūdina (šlifavimas, poliravimas, smėliavimas, karščio taikymas). Gaunama stabilios mikrostruktūros medžiaga.

Cirkonis daugeliu atveju yra pakaitalas tradicinėms mėdžiagoms. Nuo 1990m. jis plačiai pradėtas naudoti odontologijoje dėl unikalių savybių. Cirkonis tobulai tvirtas, biologiškai suderintas, mažo radioaktyvumo, optiškai skaidrus…Būkite žingsniu priekyje!

cirkonio-keramikos-vainikelis
Cikonio keramikos privalumai:

• skaidrumas;

• galimybė atkurti kiekvieno paciento natūralią dantų spalvą;

• ekstemalus tvirtumas ir atsparumas lūžiams;

• bemetalė medžiaga;

• pasiekiamas maksimalus estetinis rezultatas;

• draugiškas žmogaus organizmui, nesukelia alerginių reakcijų;

• labai tinka priekinių dantų restauravimui;

• ilgaamžiškumas.

Ne visi cirkoniai vienodi, daug kas priklauso nuo jo apdirbimo. ZIRKONZAHN įmonės cirkonis ruošiamas kruopščiai, atsakingai bei pritaikant tam tikras technologijas. ZIRKONZAHN gamykloje, cirkonis yra rafinuojamas, o paskui presuojamas į ruošinius. Cirkonis, pasiekęs dantų technikų laboratoriją būna pakankamai minkštas. Norint paruošti cirkonio dantų restauraciją pacientui, dantų technikų laboratorija atlieka atsakingą darbą tam, kad cirkonis taptų labai tvirtas. Be viso to, cirkonis kaitinamas sinterizavimo krosnyje 1500°C temperatūroje. po daugelio paruošimo procedūrų, cirkonis tampa atsparus, tvirtas, ilgaamžis. Medžiagos grynumas yra labai svarbus norint pasiekti nepriekaištingų rezultatų.

ck2