Dürr Vector Paro – neskausmingo gydymo standartas

2 (1)

Garsiniai ir ultragarsiniai instrumentai įsitvirtino periodontiniame gydyme kaip alternatyva rankiniams instrumentams. Tačiau ultragarsiniai instrumentai be savo privalumų turi ir trūkumų:

  • Dažnai jie juda eliptiškai, reiškia, kad ne visuomet įmanomas tolygus darbas be vibracijos visuose danties paviršiuose. Tai gali sukelti sudirgimą ir nepageidaujamą šaknies audinio praradimą. Iki šiol neprilygtas metodas, praktikoje kruopščiai pritaikytas Dürr Dental: Vector principas – nepaprastai lengvas ir švelnus periodontinis gydymas.
  • Ultragarso energija tiksliai nukreipiama linijine kryptimi. Dėka patentuotos vibracijos nukreipimo sistemos, instrumentas juda tik paraleliai šaknies paviršiui. Gydymas gali būti atliekamas kliniškai efektyviai, netraumuojant paciento.

Naudojimo diapazonas apima nuo subgingivalinių apnašų šalinimo iki supragingivalinių akmenų šalinimo. Taip pat sistema turi privalumų prižiūrint implantus ir gydant periodontitą.

Vector principas:

  • Linijinis ultragarso dinamikos nukreipimas Paro antgalyje
  • Ašinis instrumento judėjimas, paraleliai šaknies paviršiui
  • Tikslus 90° nukreipimas vertikaliai
  • Darbas be virpesių
  • Kruopštus apnašų, bakterijų ir nuosėdų pašalinimas
  • Lygūs, švarūs paviršiai
  • Kruopštumas ir jautrumas kuriam neprilygsta kiti instrumentai

Periodontinis gydymas

Pradinė terapija

Svarbiausias pradinio gydymo tikslas yra kruopščiai nuvalyti apnašas ir į akmenis susikristalizavusią jų dalį, bei išlyginti šaknies paviršių iki pat apačios.

Nors susikristalizavę elementai nesukelia periodontinės infekcijos, jie suteikia idealią terpę daugintis periodontinių ligų sukėlėjams.

Preciziškai pritaikyti Paro instrumentai yra pagaminti iš aukštos kokybės chirurginio plieno ir užtikrina efektyvų ir sėkmingą gydymą.

Išskirtinio smulkumo hidrooksiapatito Vector Fluid skysčio dalelės optimizuoja poliravimą ir sumažina po gydymo padidėjusį jautrumą. Kišenė visuomet nuodugniai išskalaujama – be aerozolio suformavimo. Hidrodinaminio poveikio dėka, bakterijų kiekis drastiškai sumažinamas.

Priežiūra

Net po intensyvaus šaknies paviršiaus valymo, pakartotinis bakterijų įsiveisimas periodontinėse kišenėse yra įmanomas po kelių dienų.

Dėl šios priežasties, po pradinės terapijos būtina reguliari priežiūra arba net palaikomasis periodontinis gydymas, kad užkirsti kelią pakartotiniai kišenių infekcijai.

Tarpas tarp palaikomojo gydymo sesijų turi būti nustatomas individualiai kiekvienam pacientui. Dažniausiai rekomenduojama procedūrą kartoti po 1 mėnesio, paskui po 3 mėnesių ir tada po 6 mėnesių.

Vector sistema suteikia idealius instrumentus šiam gydymui – pagamintus iš lankstaus plastiko, taip pat anglies pluoštu sustiprintus zondus ir profilaktinius grandiklius. Dėl to smarkiai sumažėja rizika pažeisti šaknies paviršių ar audinius.

Burnos higienistė naudodama specialų Vector Fluid skystį, efektyviai pašalina apnašas ir taip užkerta kelią bakterijų atsinaujinimui. Tuo pat metu šis procesas atliekamas itin švelniai.

Periimplantito gydymas

Tam, kad išlaikyti implantus ir juos supančius minkštuosius audinius sveikus, būtinas reguliarus bakterijų ir apnašų valymas, taip pat kaip ir profilaktinis gingivito ir periodontito gydymas.

Implantus supa bakterinės apnašos. Tai sukelia uždegiminius pakitimus minkštuosiuose audiniuose, dėl kurių, blogiausiu atveju, galima prarasti implantą.

Vector instrumentai yra specialiai sukurti šiam gydymui. Jų dėka galima patikimai ir kruopščiai valyti implantų paviršius jų nepažeidžiant. Instrumentai pagaminti iš specialaus pluoštinio kompozito ir plastiko, specialiai skirti apdoroti implantų paviršius ir užtikrina kliniškai sėkmingą periimplantito gydymą.

 

Prieš procedūrą Vector  sistema rekomenduojama  atvykti įprastinei burnos higienai pas burnos higienistę Aureliją Pukinskienę, jos metu įvertins Jūsų situaciją, nustatys procedūros reikalingumą bei preliminarią paslaugos kainą. Registruotis galite tel. 861403773

 

 

27336634_2058365927774636_2500891315882163312_n 27545389_2058365924441303_5494090170926577155_n

Pajūrio odontologijos Centras About the author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.